Arcadia frosh Annino posts solid LH mark @ Arcadia All-Comers (2/18)

Updated: February 21, 2012, 2:39 PM ET


Licensed to Arcadia High School - CA   HY-TEK's Meet Manager 2/18/2012 04:51 PM
                   Arcadia All Comers February 4 - 2/4/2012                    
                              Arcadia High School                              
                                    Results                                    
 
Girls 60 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Section  1  
  1 Johnson, Brittneyh           Unattached                         8.52  
  2 Herrera, Madison             Unattached                         8.54  
  3 Jacoub, Makayla              Unattached                         8.59  
  4 Xiong, Greta                 Unattached                         9.26  
  5 Guo, Kelly                   Unattached                         9.29  
  6 Cho, Madeline                Unattached                         9.33  
  7 Bryant, Bailey               Unattached                         9.41  
  8 Townsend, Alise              Unattached                        10.39  
  9 Arslan, Chantall             Unattached                        11.24  
 
Girls 60 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Buchanan, Skylar             Unattached                         7.78  
  2 Curry, Danielle              Unattached                         7.97  
  3 League, Alexis               Unattached                         8.07  
  4 Becker, Ariel                Unattached                         8.32  
  5 Wallaces-Price, Layla        Unattached                         8.79  
  6 Mendez, Joecelyn             Unattached                         9.35  
  7 Tsai, Cindy                  Unattached                        10.37  
 
Girls 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Guo, Kelly                   Unattached                        14.30  
  2 Guerrero, Alyssa             Unattached                        14.32  
  3 Colton, Sara                 Unattached                        14.66  
 
Girls 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 White, Kyra                  Unattached                        13.27  
  2 Chu, Fiona                   Unattached                        13.37  
  3 Taylor, McKenzie             Unattached                        13.91  
  4 Giglio, Leslie               Unattached                        14.51  
  5 Yoo, Jane                    Unattached                        15.53  
  6 Cuando, Marlene              Unattached                        15.63  
  7 Femer, Sophia                Unattached                        15.94  
  8 Master, Serena               Unattached                        16.46  
  9 Higley, Adelle               Unattached                        17.91  
 
Girls 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Andrews, Brena               Unattached                        12.59  
  2 Curry, Danielle              Unattached                        12.96  
  3 League, Alexis               Unattached                        13.25  
  4 Turn, Naundern               Unattached                        13.75  
  5 Montgomery, Kayla            Unattached                        13.88  
  6 Maweta, Naaki                Unattached                        13.98  
  7 Wiggins, Rachel              Unattached                        14.55  
  8 Wells, Ashley                Unattached                        15.80  
  9 Vigil, Amanda                Unattached                        17.73  
 
Girls 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Evans, Doni                  Unattached                        13.46  
  2 Bracy, Erin                  Unattached                        13.82  
  3 Gunstream, Emily             Unattached                        13.98  
  4 Vidal, Lexi                  Unattached                        14.03  
  5 Brink, Carly                 Unattached                        14.07  
  6 Denson, Kayla                Unattached                        14.18  
  7 Mendez, Joecelyn             Unattached                        14.85  
  8 Brietigam, Julie             Unattached                        14.93  
  9 Deleo, Kiana                 Unattached                        16.32  
 
Girls 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Evans, Doni                  Unattached                        28.34  
  2 Maweta, Naaki                Unattached                        28.98  
  3 Crowley, Noelle              Unattached                        29.23  
  4 LaPorte, Makenzie            Unattached                        30.38  
  5 Crowder, Carina              Unattached                        30.48  
  6 Williams, Micheaux           Unattached                        30.61  
  7 Colton, Sara                 Unattached                        31.58  
 
Girls 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Herrera, Madison             Unattached                        27.46  
  2 Becker, Ariel                Unattached                        27.68  
  3 Taylor, McKenzie             Unattached                        28.43  
  4 Denson, Kayla                Unattached                        28.93  
  5 Brink, Carly                 Unattached                        29.02  
  6 Gardner, Jessica             Unattached                        30.03  
  7 Brietigam, Julie             Unattached                        30.27  
  8 Black, Alexis                Unattached                        30.35  
  9 Zomorod, Mina                Unattached                        32.77  
 
Girls 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gonzeles, Alyssa             Unattached                        26.89  
  2 League, Alexis               Unattached                        26.94  
  3 Moon, Daelyn                 Unattached                        28.06  
  4 Young, Gabriela              Unattached                        28.48  
  5 Silverman, Brianna           Unattached                        29.53  
  6 Dennis, Vanessa              Unattached                        30.13  
  7 Deleo, Kiana                 Unattached                        31.96  
  8 Femer, Sophia                Unattached                        32.90  
  9 Vigil, Amanda                Unattached                        36.53  
 
Girls 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Chu, Fiona                   Unattached                        27.17  
  2 Wiggins, Rachel              Unattached                        29.78  
  3 Whittingham, Kennedi         Unattached                        29.99  
  4 Yoo, Jane                    Unattached                        31.46  
  5 Logan, Kendra                Unattached                        32.00  
  6 Wells, Ashley                Unattached                        32.23  
  7 Legaspi, Jessica             Unattached                        32.46  
  8 Allen, Sydney                Unattached                        33.60  
  9 Master, Serena               Unattached                        34.01  
 
Girls 300 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gonzeles, Alyssa             Unattached                        43.26  
  2 Jacoub, Makayla              Unattached                        45.00  
  3 Crowley, Noelle              Unattached                        47.42  
  4 Mendez, Joecelyn             Unattached                        47.78  
  5 Whittingham, Kennedi         Unattached                        48.08  
  6 Beaurois, Chloe              Unattached                        49.85  
  7 Legaspi, Jessica             Unattached                        53.25  
  8 Allen, Sydney                Unattached                        54.32  
 
Girls 300 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Buchanan, Skylar             Unattached                        41.24  
  2 Berry, Amara                 Unattached                        41.63  
  3 Johnson, Brittneyh           Unattached                        46.50  
  4 Cho, Madeline                Unattached                        48.30  
  5 Dennis, Vanessa              Unattached                        48.35  
  6 Bryant, Bailey               Unattached                        49.59  
  7 Logan, Kendra                Unattached                        50.64  
  8 Guo, Kelly                   Unattached                        53.76  
 
Girls 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nugroho, Irma                Unattached                      1:01.13  
  2 Moon, Daelyn                 Unattached                      1:03.02  
  3 Vargas, Stephanie            Unattached                      1:05.31  
  4 Silverman, Brianna           Unattached                      1:07.66  
  5 Velasco, Deonna              Unattached                      1:08.18  
  6 Wiggins, Rachel              Unattached                      1:11.01  
 -- Thomas, Jasmine              Unattached                           NT  
 
Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mansoorbakht, Amanda         Unattached                      2:19.78   10   
  2 Mancia, Glindyll             Unattached                      2:23.07    8   
  3 Niederhaus, Noelle           Unattached                      2:23.94    6   
  4 Shapiro, Rachel              Unattached                      2:25.89    5   
  5 Kikuchi, Lauren              Unattached                      2:42.62    4   
  6 Cresta, Tracy                Unattached                      2:43.63    3   
  7 Freihube, Ventia             Unattached                      2:49.73    2   
  8 Herrero, Kristen             Unattached                      2:55.14    1   
  9 Dayne, Erica                 Unattached                      2:59.61  
 
Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McManus, Grace               Unattached                      2:41.53  
  2 Grahn, Kayla                 Unattached                      2:43.70  
  3 Gilmartin, Riley             Unattached                      2:45.07  
  4 Hung, Alanna                 Unattached                      2:46.92  
  5 Alvarado, Julianna           Unattached                      2:48.34  
  6 Williams, Sara               Unattached                      2:48.81  
  7 Baltierra, Natalie           Unattached                      2:50.14  
  8 Sheng, Michaella             Unattached                      2:50.79  
  9 Truley, Jasmine              Unattached                      2:51.59  
 10 Swanson, Kendall             Unattached                      2:54.05  
 11 Hung, Annette                Unattached                      2:54.90  
 12 Karanaugh, Olivia            Unattached                      2:56.55  
 13 Berry, Mikaela               Unattached                      3:00.79  
 14 Vu, Vicky                    Unattached                      3:01.80  
 15 Truong, Serenah              Unattached                      3:06.03  
 16 Han, Valerie                 Unattached                      3:06.43  
 17 Bulla, Sabrina               Unattached                      3:08.34  
 18 Townsend, Erika              Unattached                      3:08.88  
 19 Limfat, Allison              Unattached                      3:11.33  
 20 Copley, Pamela               Unattached                      3:12.85  
 21 Williams, Micheaux           Unattached                      3:14.52  
 22 Wallaces-Price, Layla        Unattached                      3:15.05  
 23 Rupp, Sara                   Unattached                      3:16.32  
 24 Lo, Sheila                   Unattached                      3:19.57  
 25 Tebbe, Brooke                Unattached                      3:26.91  
 26 Kahug, Eunice                Unattached                      3:38.83  
 27 Townsend, Alise              Unattached                      3:47.28  
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Olivas, Adriana              Unattached                      5:10.38  
  2 Mansoorbakht, Amanda         Unattached                      5:19.76  
  3 Lacey, Morgan                Unattached                      5:33.61  
  4 Kamae, Megan                 Unattached                      5:45.17  
  5 McManus, Grace               Unattached                      5:46.40  
  6 Wilcox, Naomi                Unattached                      5:46.75  
  7 Henry, Mariana               Unattached                      5:53.36  
  8 Unknown, Female              Unattached                      5:53.86  
  9 Grahn, Kayla                 Unattached                      5:53.98  
 10 Gilmartin, Riley             Unattached                      5:58.83  
 11 Oliveira, Stephanie          Unattached                      6:02.55  
 12 Yang, Alice                  Unattached                      6:06.09  
 13 Williams, Sara               Unattached                      6:07.81  
 14 Sunkamaneevongse, Tansic     Unattached                      6:09.53  
 15 Alvarado, Julianna           Unattached                      6:14.77  
 16 Sherman, Sophia              Unattached                      6:21.07  
 17 Baltierra, Natalie           Unattached                      6:21.21  
 18 Copley, Pamela               Unattached                      6:37.45  
 19 Truley, Jasmine              Unattached                      6:38.21  
 20 Vu, Vicky                    Unattached                      6:40.02  
 21 Mu, Samantha                 Unattached                      6:40.56  
 22 Dayne, Erica                 Unattached                      6:47.05  
 23 Williams, Micheaux           Unattached                      6:49.55  
 24 Habel, Megan                 Unattached                      6:56.96  
 25 Townsend, Erika              Unattached                      7:04.62  
 26 Truong, Serenah              Unattached                      7:05.02  
 27 Kahug, Eunice                Unattached                      7:09.94  
 28 Tebbe, Brooke                Unattached                      7:36.43  
 29 Wallaces-Price, Layla        Unattached                      7:45.44  
 30 Durand, Katlyn               Unattached                      7:47.66  
 31 Townsend, Alise              Unattached                      7:54.67  
 32 Santiago, Aremi              Unattached                      7:59.50  
 33 Abdulani, Khadija            Unattached                      8:03.49  
 34 Baham, Samantha              Unattached                      8:15.12  
 
Girls 60 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Annino, Isabel               Unattached                        10.34  
  2 Argueta, Daniella            Unattached                        11.11  
  3 Townsend, Erika              Unattached                        11.20  
  4 Zomorod, Mina                Unattached                        12.46  
  5 Vuong, Sydney                Unattached                        12.61  
  6 Wallaces-Price, Layla        Unattached                        13.10  
 
Girls 100 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dreibus, Kanani              Unattached                        19.46  
  2 Wang, Sarah                  Unattached                        20.45  
  3 Vuong, Sydney                Unattached                        21.48  
  4 Adams, Sierra                Unattached                        21.81  
 
Girls 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Annino, Isabel               Unattached                        47.77  
  2 Velasco, Deonna              Unattached                        53.83  
  3 Gardner, Jessica             Unattached                        55.33  
  4 Adams, Sierra                Unattached                        57.02  
  5 Dreibus, Kanani              Unattached                        57.53  
  6 Mariel, LoGuerao             Unattached                      1:02.47  
  7 Wong, Tiffany                Unattached                      1:04.71  
 
Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Unattached  'A'                                                50.76  
  2 Unattached  'B'                                                54.59  
  3 Unattached  'C'                                                58.62  
  4 Unattached  'E'                                                59.14  
  5 Unattached  'G'                                                59.26  
  6 Unattached  'F'                                              1:00.22  
  7 Unattached  'D'                                              1:02.38  
 
Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Unattached  'A'                                                50.74  
  2 Unattached  'D'                                                51.43  
  3 Unattached  'B'                                                55.40  
  4 Unattached  'F'                                                57.90  
 -- Unattached  'C'                                                   NT  
 -- Unattached  'E'                                                   DQ  
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Unattached  'A'                                              4:08.85  
  2 Unattached  'B'                                              4:22.65  
  3 Unattached  'C'                                              4:39.70  
  4 Unattached  'D'                                              5:12.95  
  5 Unattached  'E'                                              5:21.34  
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Flight  1  
  1 Rock, Hailey                 Unattached                      4-06.00  
  1 Lin, Wenny                   Unattached                      4-06.00  
  1 Carnwale, Sophia             Unattached                      4-06.00  
  1 Young, Amber                 Unattached                      4-06.00  
  5 Bracy, Erin                  Unattached                      4-04.00  
  5 Pachorek, Corey              Unattached                      4-04.00  
  5 Braun, Cambria               Unattached                      4-04.00  
  8 Copley, Pamela               Unattached                      4-02.00  
  8 Kuo, Jaqueline               Unattached                      4-02.00  
 10 Chou, Helen                  Unattached                      4-00.00  
 10 Colton, Sara                 Unattached                      4-00.00  
 12 Arslan, Chantall             Unattached                      3-06.00  
 -- Chang, Jessica               Unattached                           NH  
 -- Bilbia, Chelsea              Unattached                           NH  
 
Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Erickson, Hailey             Unattached                     37-10.00  
  2 Thomas, Sabrina              Unattached                     32-06.00  
  3 Tuihalniara, Cute            Unattached                     27-05.00  
  4 Lesh, Bethany                Unattached                     26-08.00  
  5 Lewis, Rebekah               Unattached                     25-05.00  
  6 Moore, Arieyana              Unattached                     22-07.00  
  7 Vigueras, Carla              Unattached                     22-03.00  
  8 Sinarjo, Claudia             Unattached                     21-04.50  
  9 Eskander, Christine          Unattached                     20-08.50  
 10 Kline, Caitei                Unattached                     18-08.50  
 
Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Vigueras, Carla              Unattached                       101-05  
  2 Lewis, Rebekah               Unattached                       100-10  
  3 Bartholomeu, Rocki           Unattached                        93-09  
  4 Thomas, Sabrina              Unattached                     91-10.50  
  5 Tuihalniara, Cute            Unattached                     86-08.50  
  6 Martinez, Natalia            Unattached                     66-09.50  
  7 Moore, Arieyana              Unattached                        59-08  
  8 Kline, Caitei                Unattached                     46-07.50  
 -- Lesh, Bethany                Unattached                         FOUL  
 
Boys 60 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Section  1  
  1 Ramirez, Deshawn             Unattached                         7.30  
  2 Adams, Andrew                Unattached                         7.47  
  3 Carnevgie, Charles           Unattached                         7.66  
  4 Hamdouche, Samy              Unattached                         7.84  
  5 Blackman, Joe                Unattached                         7.96  
  6 Gray, Benjamin               Unattached                         7.99  
  7 Ressiardo, Roman             Unattached                         8.04  
  8 Reynolds, Dalton             Unattached                         8.39  
  9 Hawthorne, Anvone            Unattached                         8.82  
 
Boys 60 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Charles II          Unattached                         7.27  
  2 Hernandez, Nevin             Unattached                         7.36  
  3 Harris, Michael              Unattached                         7.54  
  4 Harris, Taylor               Unattached                         7.61  
  5 Hamdouche, Samy              Unattached                         7.71  
  6 Nichols, Weston              Unattached                         7.73  
  7 Knowles, Erne                Unattached                         7.79  
  8 Charles, Stanley             Unattached                         7.99  
  9 Jumlani, Jazm                Unattached                         8.04  
 
Boys 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Langlam, Trent               Unattached                        10.93  
  2 Carpenter, Gavin II          Unattached                        11.37  
  3 Platenburg, John             Unattached                        11.69  
  4 Johnson, Miquan              Unattached                        11.82  
  5 Gor-Williams, Giles          Unattached                        12.24  
  6 Qin, Andy                    Unattached                        12.35  
  7 Morales, Andrew              Unattached                        12.37  
  8 Davis, Chris                 Unattached                        12.50  
  9 Kwan, Michael                Unattached                        14.14  
 
Boys 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Adams, Andrew                Unattached                        11.65  
  2 Kusmulyana, Josh             Unattached                        12.19  
  3 Miller, David                Unattached                        12.96  
  4 Gonzalez, Bo                 Unattached                        13.09  
  5 Graham, Ryan                 Unattached                        13.44  
  6 Acosta, Dominic              Unattached                        13.51  
  7 Gierman, Nathaniel           Unattached                        14.36  
  8 Ramos, Angel                 Unattached                        14.84  
  9 Wu, Matthew                  Unattached                        14.89  
 
Boys 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ramirez, Deshawn             Unattached                        11.48  
  2 Nichols, Weston              Unattached                        12.02  
  3 Ma, Brandon                  Unattached                        12.94  
  4 Chang, Wesley                Unattached                        12.95  
  5 Davenport, Marcel            Unattached                        13.90  
  6 Iwuoha, Jason                Unattached                        14.22  
  7 Chang, Joshua                Unattached                        14.32  
 
Boys 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Blackman, Joe                Unattached                        12.61  
  2 Cheng, Boming                Unattached                        12.80  
  3 Bach, Oscar                  Unattached                        13.10  
  4 Wu, Brian                    Unattached                        13.20  
  5 Angeles, Luke                Unattached                        13.58  
  6 Gozal, Justin                Unattached                        14.37  
  7 Davis, Isaiah                Unattached                        14.58  
  8 Haro, Daniel                 Unattached                        15.18  
  9 Kyaw, Win                    Unattached                        15.60  
 
Boys 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bai, Vincent                 Unattached                        12.09  
  2 Ting, Daniel                 Unattached                        12.31  
  3 Wu, Preston                  Unattached                        12.45  
  4 Ruiz, Krystian               Unattached                        12.78  
  5 Borems, Baron                Unattached                        13.06  
  6 Campa, Christian             Unattached                        13.20  
  7 Cummings, Michael            Unattached                        13.26  
  8 Er, Xylow                    Unattached                        13.55  
  9 Epps, Torris                 Unattached                        14.30  
 
Boys 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wormley, Shaun               Unattached                        24.52  
  2 Dpondalski, Michael          Unattached                        26.13  
  3 Campa, Christian             Unattached                        26.61  
  4 Ma, Brandon                  Unattached                        26.71  
  5 Mejia, Jonas                 Unattached                        27.01  
  6 Moreno, Keanu                Unattached                        27.33  
  7 Coleman, Jerrod              Unattached                        27.74  
  8 Caldas, John                 Unattached                        30.30  
  9 Gozal, Justin                Unattached                        30.60  
 
Boys 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Watkins, Thomas              Unattached                        25.23  
 -- Gilson, Brent                Unattached                           NT   video fail
 -- Iwuoha, Jason                Unattached                           NT   video fail
 -- Cummings, Michael            Unattached                           NT   video fail
 -- Johnson, Arene               Unattached                           NT   video fail
 -- Epps, Torris                 Unattached                           NT   Video Fail
 -- Er, Xylow                    Unattached                           NT   video fail
 -- Davis, Chris                 Unattached                           NT   video fail
 
Boys 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Randall, Branden             Unattached                        25.03  
  2 Keys, Andrew                 Unattached                        25.52  
  3 Zarala, Christian            Unattached                        25.97  
  4 Trinh, Klayton               Unattached                        27.90  
  5 Situ, Harvey                 Unattached                        28.39  
  6 Cai, Max                     Unattached                        29.66  
 
Boys 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ajao, Nikko                  Unattached                        23.93  
  2 Dladon, Jaujourhn            Unattached                        24.05  
  3 Cina, Matthew                Unattached                        25.79  
  4 Davis, Chris                 Unattached                        26.02  
  5 Morales, Andrew              Unattached                        26.15  
  6 Borems, Baron                Unattached                        26.87  
  7 Gonzalez, Bo                 Unattached                        26.90  
  8 Gor-Williams, Giles          Unattached                        27.56  
  9 Nino, Nick                   Unattached                        28.46  
 
Boys 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hale, Shian                  Unattached                        23.06  
  2 Hernandez, Nevin             Unattached                        23.48  
  3 Greenstreet, Ian             Unattached                        24.75  
  4 Blackman, Joe                Unattached                        25.22  
  5 Gomez, Rafael                Unattached                        26.00  
  6 Davenport, Marcel            Unattached                        26.69  
  7 Miller, David                Unattached                        26.70  
  8 Angeles, Luke                Unattached                        27.69  
  9 Chen, Ewan                   Unattached                        30.42  
 
Boys 300 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Charles II          Unattached                        37.95  
  2 Booker, Johnel               Unattached                        38.59  
  3 McClain, Darrius             Unattached                        39.14  
  4 Knowles, Erne                Unattached                        39.46  
  5 Oliver, Terrell              Unattached                        40.92  
  6 Tang, Edward                 Unattached                        40.94  
  7 Craft, Anthony               Unattached                        41.68  
  8 Coleman, Jerrod              Unattached                        44.14  
  9 Acosta, Dominic              Unattached                        44.16  
 
Boys 300 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Erradi, Zak                  Unattached                        37.09  
  2 Casner, Austin               Unattached                        37.11  
  3 Bryant, Mason                Unattached                        38.05  
  4 Greenstreet, Ian             Unattached                        39.33  
  5 LaSalle, Bobby               Unattached                        39.36  
  6 Nathan, Jordan               Unattached                        39.96  
  7 Acosta, Imamar               Unattached                        43.37  
  8 Situ, Harvey                 Unattached                        44.67  
  9 Melendez, Luis               Unattached                        47.84  
 
Boys 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Frazeur, Chris               Unattached                        51.03  
  2 Dladon, Jaujourhn            Unattached                        54.69  
  3 Jumlani, Jazm                Unattached                        54.86  
  4 Dpondalski, Michael          Unattached                        55.86  
  5 Crandall, Isaac              Unattached                        57.07  
  6 Espinoza, Mark               Unattached                        57.54  
  7 Ma, Brandon                  Unattached                        59.31  
  8 Ortiz, Felipe                Unattached                        59.54  
 -- Coleman, Jerrod              Unattached                           NT  
 
Boys 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ajao, Nikko                  Unattached                        52.52  
  2 Watkins, Thomas              Unattached                        56.70  
  3 Miller, David                Unattached                      1:00.28  
  4 Gilson, Brent                Unattached                      1:06.74  
 -- Johnson, Arene               Unattached                           NT  
 
Boys 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moreno, Mark                 Unattached                      2:03.94  
  2 Graber, Zach                 Unattached                      2:07.97  
  3 Unknown, Male                Unattached                      2:08.18  
  4 Randall, Branden             Unattached                      2:08.72  
  5 Kwok, Michael                Unattached                      2:11.25  
  6 Sanchez, Noah                Unattached                      2:14.05  
  7 Comer, Nathaniel             Unattached                      2:14.22  
  8 Orozco, Dimaggio             Unattached                      2:15.12  
  9 Beerer, David                Unattached                      2:15.41  
 10 Gomez, Allan                 Unattached                      2:16.41  
 11 Bui, Alan                    Unattached                      2:18.38  
 12 Mejia, Jonas                 Unattached                      2:18.73  
 13 Harris, Taylor               Unattached                      2:18.83  
 14 Diestra, Andres              Unattached                      2:18.88  
 15 Hu, Justin                   Unattached                      2:26.58  
 16 Wormley, Shaun               Unattached                      2:29.17  
 17 Moreno, Keanu                Unattached                      2:30.89  
 18 Valenzuela, Richard          Unattached                      2:33.49  
 19 Ortiz, Felipe                Unattached                      2:35.09  
 20 Saucedo, Alex                Unattached                      2:35.51  
 21 Farnell, Lure                Unattached                      2:35.64  
 22 Moehm, Joshua                Unattached                      2:36.51  
 23 Hawthorne, Anvone            Unattached                      2:49.22  
 24 Freiberser, Jack             Unattached                      2:49.59  
 25 Perry, Max                   Unattached                      2:55.93  
 -- Charles, Stanley             Unattached                           NT  
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moreno, Mark                 Unattached                      4:25.16  
  2 DeLaTorre, Daniel            Unattached                      4:25.30  
  3 Nguyen, Cody                 Unattached                      4:25.80  
  4 Ramirez, Elliot              Unattached                      4:26.60  
  5 Armenta, Maxwell             Unattached                      4:32.53  
  6 Munoz, Elias                 Unattached                      4:37.37  
  7 Mattern, Jeremy              Unattached                      4:38.05  
  8 Daedler, Jared               Unattached                      4:38.37  
  9 Ruiz, Matt                   Unattached                      4:39.05  
 10 Nevarez, Michael             Unattached                      4:41.60  
 11 Hamilton, Dylan              Unattached                      4:44.27  
 12 Orozco, Dimaggio             Unattached                      4:45.46  
 13 Amondsen, James              Unattached                      4:47.66  
 14 Dpondalski, Michael          Unattached                      4:48.31  
 15 Pang, Mark                   Unattached                      4:49.54  
 16 Solis, Cesar                 Unattached                      4:49.56  
 17 Mendez, Addison              Unattached                      4:54.72  
 18 Gomez, Allan                 Unattached                      4:55.18  
 19 Arce, Nicholas               Unattached                      4:56.12  
 20 Torres, Joseph               Unattached                      4:57.35  
 21 Sanchez, Noah                Unattached                      4:59.75  
 22 Diestra, Andres              Unattached                      5:00.87  
 23 Ujeda, Christian             Unattached                      5:01.96  
 24 Mejia, Jonas                 Unattached                      5:02.76  
 25 Comer, Nathaniel             Unattached                      5:07.18  
 26 Veltre, Kenny                Unattached                      5:19.97  
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lin, Chris                   Unattached                      5:05.08  
  2 Escobedo, Christopher        Unattached                      5:12.89  
  3 Hsu, William                 Unattached                      5:13.53  
  4 Garcia, Andy                 Unattached                      5:13.99  
  5 Bui, Alan                    Unattached                      5:14.23  
  6 Fong, Jason                  Unattached                      5:18.50  
  7 Chen, Ruoyn                  Unattached                      5:20.90  
  8 Alvarado, Lauro              Unattached                      5:23.85  
  9 Evangelista, Alexander       Unattached                      5:25.56  
 10 Erradi, Zak                  Unattached                      5:25.69  
 11 Moreno, Keanu                Unattached                      5:25.72  
 12 Ortiz, Felipe                Unattached                      5:29.26  
 13 Lee, Chris                   Unattached                      5:30.59  
 14 Luna, Juaquin                Unattached                      5:32.13  
 15 Wong, Mitchell               Unattached                      5:34.85  
 16 Wielenga, Don                Unattached                      5:35.73  
 17 Harris, Taylor               Unattached                      5:36.22  
 18 Arce, Antonio                Unattached                      5:36.95  
 19 Comer, Matthew               Unattached                      5:37.27  
 20 Mak, Bryan                   Unattached                      5:38.22  
 21 Lwin, Henry                  Unattached                      5:39.17  
 22 Charles, Stanley             Unattached                      5:39.99  
 23 Moehm, Joshua                Unattached                      5:42.12  
 24 Tsao, Brandon                Unattached                      5:42.34  
 25 Saucedo, Alex                Unattached                      5:45.99  
 26 Castro, Justin               Unattached                      5:48.64  
 27 Perry, Max                   Unattached                      5:56.50  
 28 Arriga, Oliver               Unattached                      6:00.26  
 29 Marquez, Jerome              Unattached                      6:01.79  
 30 Wormley, Shaun               Unattached                      6:02.11  
 31 Houser, Storm                Unattached                      6:03.16  
 32 Haro, Daniel                 Unattached                      6:03.36  
 33 Lee, Timothy                 Unattached                      6:03.64  
 34 Tran, Thomas                 Unattached                      6:06.83  
 35 Cuellar, Jesus               Unattached                      6:08.35  
 36 Orozco, Giovanni             Unattached                      6:09.18  
 37 Ni, Ben                      Unattached                      6:09.60  
 38 Hawthorne, Anvone            Unattached                      6:10.22  
 39 Perez, Daniel                Unattached                      6:14.92  
 40 Orozco, Nolan                Unattached                      6:15.49  
 41 Wan, Leo                     Unattached                      6:25.68  
 42 Charrier, Jean-Claude        Unattached                      6:45.28  
 43 Akhil, Silla                 Unattached                      6:46.15  
 
Boys 60 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Knowles, James               Unattached                         8.26  
  2 Hale, Shian                  Unattached                         8.80  
  3 Carnevgie, Charles           Unattached                         8.81  
  4 Ressiardo, Roman             Unattached                         9.23  
  5 Adams, Andrew                Unattached                         9.30  
  6 Kusmulyana, Josh             Unattached                         9.88  
 
Boys 110 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Frazeur, Chris               Unattached                        16.26  
  2 Larson, Jeff                 Unattached                        17.31  
  3 Cheung, Victor               Unattached                        17.81  
  4 Kusmulyana, Josh             Unattached                        18.61  
  5 Snodgrass, Robby             Unattached                        19.75  
  6 Bach, Oscar                  Unattached                        20.60  
  7 Luo, Zhi Yuan                Unattached                        21.48  
  8 Gozal, Justin                Unattached                        22.63  
 -- Booker, Johnel               Unattached                           NT  
 
Boys 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Carnevgie, Charles           Unattached                        42.15  
  2 Booker, Johnel               Unattached                        42.81  
  3 Cheung, Victor               Unattached                        47.21  
  4 Ressiardo, Roman             Unattached                        47.44  
  5 Snodgrass, Robby             Unattached                        48.41  
  6 Ramos, Angel                 Unattached                        57.87  
  7 Nino, Nick                   Unattached                        58.34  
  8 Caldas, John                 Unattached                      1:01.37  
 
Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Unattached  'B'                                                45.44  
  2 Unattached  'F'                                                45.83  
  3 Unattached  'A'                                                46.86  
  4 Unattached  'E'                                                49.93  
  5 Unattached  'C'                                                56.46  
 -- Unattached  'D'                                                   DQ  
 
Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Unattached  'D'                                                50.68  
  2 Unattached  'B'                                                52.14  
  3 Unattached  'E'                                                52.39  
  4 Unattached  'A'                                                53.95  
  5 Unattached  'C'                                                55.01  
  6 Unattached  'H'                                                57.29  
  7 Unattached  'G'                                                57.98  
 -- Unattached  'F'                                                   DQ  
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Unattached  'A'                                              3:27.84  
  2 Unattached  'B'                                              3:35.99  
  3 Unattached  'C'                                              3:41.26  
  4 Unattached  'D'                                              4:00.68  
  5 Unattached  'E'                                              4:03.40  
  6 Unattached  'F'                                              4:13.91  
  7 Unattached  'G'                                              4:40.68  
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Flight  1  
  1 Platenburg, John             Unattached                      5-06.00  
  2 Singleton, Keyshawn          Unattached                      5-02.00  
  3 Limfat, Sean                 Unattached                      5-00.00  
  4 Valenzuela, Richard          Unattached                      4-10.00  
  5 Miller, David                Unattached                     J4-08.00  
  5 Hu, Justin                   Unattached                      4-08.00  
 -- Shi, Michael                 Unattached                           NH  
 -- Yhuen, Brendon               Unattached                           NH  
 
Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cooper, Ken                  Unattached                     49-09.50  
  2 Bender, Matt                 Unattached                     46-03.00  
  3 Frazier, George              Unattached                     41-09.00  
  4 Uribe, Christopher           Unattached                     39-08.00  
  5 Sosa, Luis                   Unattached                     39-05.50  
  6 Haggerty, Tealon             Unattached                     38-06.50  
  7 Colin, Javier                Unattached                     37-10.00  
  8 Cana, Joshua                 Unattached                     35-11.00  
  9 Ji, Josh                     Unattached                     35-06.00  
 10 Mitchell, blake              Unattached                     35-01.00  
 11 Kua, Kevin                   Unattached                     34-03.50  
 12 Rinkus, Jon                  Unattached                     34-02.50  
 13 Wong, Andy                   Unattached                     33-07.00  
 14 De Castro, Abel              Unattached                     33-05.00  
 15 Brumm, Dean                  Unattached                     32-04.00  
 16 Ramirez, Favian              Unattached                     31-05.50  
 17 Padilla, Josue               Unattached                     31-01.00  
 18 Simon, Blake                 Unattached                     31-00.00  
 19 Carpenter, Gavin             Unattached                     30-11.00  
 20 Montgomery, Michael          Unattached                     30-07.00  
 20 Wong, Ryan                   Unattached                     30-07.00  
 22 Chan, Bryan                  Unattached                     29-11.50  
 23 Drice, Brian                 Unattached                     29-09.00  
 24 McCouler, Sam                Unattached                     29-08.50  
 25 Pleitez, Jose                Unattached                     29-04.00  
 26 Maldonado, Adrian            Unattached                     29-03.00  
 27 Talianko, Evan               Unattached                     29-02.50  
 28 DeGuzman, Jarod              Unattached                     27-11.00  
 29 Hochhauster, Christian       Unattached                     27-03.00  
 30 Busbee, Brandon              Unattached                     26-05.00  
 31 Chang, Alex                  Unattached                     26-04.00  
 32 Neverro, Cesar               Unattached                     26-03.00  
 33 De La Guerra, Stephen        Unattached                     25-04.00  
 34 Davis, Isaiah                Unattached                     24-00.00  
 35 Laski, Joe                   Unattached                     22-06.00  
 
Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bender, Matt                 Unattached                    155-05.50  
  2 Cooper, Ken                  Unattached                    145-06.50  
  3 Mitchell, blake              Unattached                       132-10  
  4 Sosa, Luis                   Unattached                       121-04  
  5 Rinkus, Jon                  Unattached                       118-10  
  6 Uribe, Christopher           Unattached                    110-08.50  
  7 Frazier, George              Unattached                       102-00  
  8 Drice, Brian                 Unattached                       101-05  
  9 Colin, Javier                Unattached                        96-01  
 10 Simon, Blake                 Unattached                        84-01  
 11 Pleitez, Jose                Unattached                     83-04.50  
 12 De Castro, Abel              Unattached                     82-08.50  
 13 Haggerty, Tealon             Unattached                     81-09.50  
 14 Padilla, Josue               Unattached                        77-10  
 15 Wong, Andy                   Unattached                        76-06  
 16 Wong, Ryan                   Unattached                     76-04.50  
 17 McCouler, Sam                Unattached                        76-03  
 18 DeGuzman, Jarod              Unattached                        75-10  
 19 Cana, Joshua                 Unattached                     75-01.50  
 20 Maldonado, Adrian            Unattached                        68-00  
 21 Laski, Joe                   Unattached                        67-04  
 22 Neverro, Cesar               Unattached                        62-11  
 
Mixed 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Section  1  
  1 Munoz, Elias               M Unattached                     10:06.59  
  2 Ruiz, Matt                 M Unattached                     10:33.89  
  3 Arslan, Chantall           W Unattached                     10:50.14  
  4 Torres, Joseph             M Unattached                     11:01.90  
  5 Gomez, Allan               M Unattached                     11:04.69  
  6 Olivas, Adriana            W Unattached                     11:07.41  
  7 Yamane, Veronica           W Unattached                     11:54.15  
  8 Kamae, Megan               W Unattached                     12:32.29  
  9 Perez, Daniel              M Unattached                     13:19.99  
 10 Freiberser, Jack           M Unattached                     13:20.39  
 11 Oliveira, Stephanie        W Unattached                     13:24.61  
 12 Henry, Mariana             W Unattached                     13:44.98  
 13 Sherman, Sophia            W Unattached                     13:53.95  
 14 Freihube, Ventia           W Unattached                     14:13.17  
 15 Karanaugh, Olivia          W Unattached                     15:03.61  
 16 Rupp, Sara                 W Unattached                     15:49.45  
 17 Charrier, Jean-Claude      M Unattached                     16:05.85  
 18 Bilbia, Chelsea            W Unattached                     16:10.59  
 19 Cuevas, Daisy              W Unattached                     18:27.54  
 
Mixed Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Flight  1  
  1 Minguez, David             M Unattached                     12-06.00  
  2 Gray, Benjamin             M Unattached                     12-00.00  
  3 Carnevgie, Charles         M Unattached                     11-06.00  
  3 Nguyen, Tony               M Unattached                     11-06.00  
  5 Colin, Javier              M Unattached                     11-00.00  
  6 Larson, Jeff               M Unattached                     10-06.00  
  6 Chu, Brian                 M Unattached                     10-06.00  
  6 Fernandez, Hunter          M Unattached                     10-06.00  
  9 Sriruksa, Ariel            W Unattached                      9-00.00  
  9 Zarala, Christian          M Unattached                      9-00.00  
 11 Keys, Andrew               M Unattached                      8-06.00  
 12 Mikel, Tressa              W Unattached                      8-00.00  
 12 Colin, Marlene             W Unattached                      8-00.00  
 12 Huang, Jack                M Unattached                      8-00.00  
 15 Zaroyan, Alex              M Unattached                      7-06.00  
 15 Ranebi, Sahar              W Unattached                      7-06.00  
 17 Jurecki, Adam              M Unattached                      7-00.00  
 17 Legaspi, Jessica           W Unattached                      7-00.00  
 17 Deng, Jolene               W Unattached                      7-00.00  
 17 Cina, Matthew              M Unattached                      7-00.00  
 17 Truong, Maryanne           W Unattached                      7-00.00  
 17 Huang, Jessica             W Unattached                      7-00.00  
 17 Chan, Vivian               W Unattached                      7-00.00  
 24 Xiong, Greta               W Unattached                      6-00.00  
 24 Dreibus, Kanani            W Unattached                      6-00.00  
 24 Carnwale, Sophia           W Unattached                      6-00.00  
 24 Crowley, Noelle            W Unattached                      6-00.00  
 24 Cresta, Tracy              W Unattached                      6-00.00  
 -- Kitamikado, Christina      W Unattached                           NH  
 -- Bray, Arielle              W Unattached                           NH  
 -- Choi, Justin               M Unattached                           NH  
 -- Tarsala, Kristen           W Unattached                           NH  
 -- Wong, Tiffany              W Unattached                           NH  
 -- Ruiz, Krystian             M Unattached                           NH  
 -- Malar, Isabella            W Unattached                           NH  
 
Mixed Long Jump
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Harris, Michael            M Unattached                     21-09.00  
  2 Hernandez, Nevin           M Unattached                     20-07.00  
  3 Ramirez, Deshawn           M Unattached                     20-02.00  
  4 Larson, Jeff               M Unattached                     19-02.00  
  5 Jung, Brian                M Unattached                     18-08.00  
  6 Adams, Andrew              M Unattached                     18-05.50  
  7 Ressiardo, Roman           M Unattached                     18-00.50  
  8 Cheng, Boming              M Unattached                     17-11.25  
  9 Chen, Clifford             M Unattached                     17-07.50  
 10 Blackman, Joe              M Unattached                     17-03.25  
 11 Jumlani, Jazm              M Unattached                     17-00.00  
 12 Keys, Andrew               M Unattached                     16-09.00  
 13 Gor-Williams, Giles        M Unattached                     16-05.50  
 14 Annino, Isabel             W Unattached                     16-03.25  
 15 Luo, Zhi Yuan              M Unattached                     16-03.00  
 15 LaSalle, Bobby             M Unattached                     16-03.00  
 17 Becker, Ariel              W Unattached                     16-01.00  
 18 Cole, Quinten              M Unattached                     15-10.00  
 19 Shi, Michael               M Unattached                     15-09.75  
 20 Zarala, Christian          M Unattached                     15-09.00  
 21 Reynolds, Dalton           M Unattached                     15-06.50  
 22 Yamamoto, Matthew          M Unattached                     15-06.25  
 23 Oliver, Terrell            M Unattached                     15-04.00  
 24 Miller, David              M Unattached                     15-03.00  
 24 Herrera, Madison           W Unattached                     15-03.00  
 26 Hooper, Harry              M Unattached                     15-01.75  
 27 Lai, Michelle              W Unattached                     15-01.50  
 28 Young, Gabriela            W Unattached                     14-10.25  
 29 Chieu, Nancy               W Unattached                     14-08.50  
 30 Singleton, Keyshawn        M Unattached                     14-06.50  
 31 Curry, Danielle            W Unattached                     14-06.00  
 32 Yhuen, Brendon             M Unattached                     14-05.50  
 32 Wu, Brian                  M Unattached                     14-05.50  
 34 Lefener, Carolyn           W Unattached                     13-07.00  
 35 Huang, Peter               M Unattached                     13-04.00  
 36 Malabanan, Marylina        W Unattached                     13-01.00  
 37 Sheng, Michaella           W Unattached                     12-11.50  
 37 Rupp, Sara                 W Unattached                     12-11.50  
 39 Decker, Allegra            W Unattached                     12-10.50  
 40 Ealy, Aaron                M Unattached                     12-08.50  
 41 Su, Jimmy                  M Unattached                     12-07.00  
 42 Evans, Doni                W Unattached                     12-02.50  
 43 Melendez, Luis             M Unattached                     12-00.00  
 43 Loekman, Michelle          W Unattached                     12-00.00  
 -- Tarsala, Kristen           W Unattached                         FOUL  
 -- Liao, Minphy               W Unattached                         FOUL  
 -- Giglio, Leslie             W Unattached                         FOUL  
 -- Colton, Sara               W Unattached                         FOUL  
 -- Wang, Sarah                W Unattached                         FOUL  
 -- Cina, Matthew              M Unattached                         FOUL  
 -- Qin, Andy                  M Unattached                         FOUL  
 -- Chan, Priscilla            W Unattached                         FOUL  
 -- Buchanan, Skylar           W Unattached                         FOUL  
 -- Hung, Annette              W Unattached                         FOUL  
 -- Sriruksa, Ariel            W Unattached                          DNF  
 -- Valenzuela, Richard        M Unattached                          DNF  
 
Mixed Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Knowles, Erne              M Unattached                     40-05.00  
  2 Carnevgie, Charles         M Unattached                     38-00.00  
  3 Gray, Benjamin             M Unattached                     37-00.50  
  4 Ressiardo, Roman           M Unattached                     37-00.00  
  5 Blackman, Joe              M Unattached                     34-02.75  
  6 Chieu, Nancy               W Unattached                     32-08.25  
  7 Lai, Michelle              W Unattached                     31-06.50  
  8 Luo, Zhi Yuan              M Unattached                     30-08.50  
  9 Singleton, Keyshawn        M Unattached                     29-09.50  
 10 Jin, Ingrid                W Unattached                     29-04.00  
 11 Xiong, Greta               W Unattached                     29-02.00  
 12 Decker, Allegra            W Unattached                     27-10.50  
 13 Townsend, Erika            W Unattached                     26-08.50  
 14 Yhuen, Brendon             M Unattached                     26-07.50  
 -- Loekman, Michelle          W Unattached                         FOUL  
 -- Wang, Sarah                W Unattached                         FOUL  
 -- Su, Jimmy                  M Unattached                         FOUL  
 -- Malabanan, Marylina        W Unattached                         FOUL  
 -- Tsui, Carolyn              W Unattached                          DNF  
 -- Young, Gabriela            W Unattached                          DNF