<
>

Penn Relays Entries

4/19/2012

PENN RELAYS ACCEPTANCES

Boys 4x800
AA Holmwood Tech (JAM)
AB Pearl River (NY)
AC St. Jago (JAM)
AD Souhegan (NH)
AE Churchland (VA)
AF Bellefield (JAM)
AG Tatnall (DE)
AH Good Counsel (MD)
AI Lawrenceville School (NJ)
AJ Metuchen (NJ)
AK New Providence (NJ)
AL Georgetown Prep (MD)
AM Penn Hills (PA)
AN Pingry (NJ)
AO Morris Hills (NJ)
AP North Raleigh Christian (NC)
AQ Cranford (NJ)
AR Thomas Jefferson (NY)
AS Holmdel (NJ)
AT Tappan Zee (NY)
BA Pope John XXIII (NJ)
BB Collegiate (NY)
BC Strath Haven (PA)
BD Penncrest (PA)
BE Columbus Academy (OH)
BF Henderson (PA)
BG Red Bank Catholic (NJ)
BH Bronxville (NY)
BI Northern Valley Regional (NJ)
BJ Munro College (JAM)
BK Ramsey (NJ)
BL Germantown Friends (PA)
BM Lafayette (VA)
BN Haddon Township (NJ)
BO Lower Moreland (PA)
BP Wantagh (NY)
BQ Monroe (WI)
BR Largo (MD)
BS Milford (DE)
BT Somers (NY)
CA Boys & Girls (NY)
CB Westfield (VA)
CC Pennridge (PA)
CD Cabell Midland (WV)
CE St. John the Baptist (NY)
CF Colonie Central (NY)
CG Monroe-Woodbury (NY)
CH Bellport (NY)
CI Cumberland Valley (PA)
CJ Randolph (NJ)
CK Altoona Area (PA)
CL Don Bosco Prep (NJ)
CM North Rockland (NY)
CN Spring-Ford (PA)
CO Chambersburg (PA)
CP Bensalem (PA)
CQ Thomas Edison (VA)
CR Kingsway Regional (NJ)
DA Cherokee (NJ)
DB Kingston College (JAM)
DC Warwick Valley (NY)
DD Chariho (RI)
DE Oakton (VA)
DF Cornwall College (JAM)
DG Mount Tabor (NC)
DH Westfield (NJ)
DI Central Bucks West (PA)
DJ Ronald Reagan (NC)
DK Pleasantville (NJ)
DL State College (PA)
DM Syosset (NY)
DN Bronx Science (NY)
DO Downingtown West (PA)
DP Voorhees (NJ)
DQ Franklin Township (NJ)
DR North Babylon (NY)
DS Robinson (VA)

Boys Distance Medley
A Christian Brothers (NJ)
B St. Benedict's Prep (NJ)
C Piscataway (NJ)
D Stuyvesant (NY)
E Arlington (NY)
F Monsignor Farrell (NY)
G Colonial Forge (VA)
H North Penn (PA)
I Atlee (VA)
J Gilman School (MD)
K Port Jefferson (NY)
L Cardinal O'Hara (PA)
M Union Catholic (NJ)
N St. Anthony's (NY)
O Great Valley (PA)
P Ridgewood (NJ)
Q La Salle College (PA)

Boys Mile
1 Jacob Burcham Cabell Midland (WV)
2 Craig Engels Ronald Reagan (NC)
3 Ben Malone Pascack Valley (NJ)
4 Sean McGorty Chantilly (VA)
5 Zavon Watkins Liverpool (NY)
6 Ahmed Bile Annandale (VA)
7 Christian Delago Shaker (NY)
8 Everett Price New Providence (NJ)
9 Jack Huemmler Strath Haven (PA)
10 Logan Miller Chantilly (VA)
11 Adam McIe Brewster (NY)
12 Brendan Robertson Westborough (MA)
13 Michael McNamee Oakton (VA)
14 Steven Flynn Edison (NJ)
15 Drew Magaha Upper Moreland (PA)
16 Brent Coulter Landstown (VA)

Boys 3000
1 Adam Visokay Albemarle (VA)
2 Orane Wint Bellefield (JAM)
3 Sam Parsons Tatnall (DE)
4 Thomas Awad Chaminade (NY)
5 Eric Holt Carmel (NY)
6 Kris Moran North Babylon (NY)
7 Connor Rog Fairfield Prep (CT)
8 Kevin Bishop Monta Vista (CA)
9 Matthew Schwartzer Princess Anne (VA)
10 Marc Violone Byram Hills (NY)
11 Mitchell Kun Sheepshead Bay (NY)
12 Dustin Wilson Chestnut Hill (PA)
13 Matthew Nelson Barnegat (NJ)
14 Nick Tuck Lake Braddock (VA)
15 Harry Warnick Fairfield Warde (CT)
16 Austin Lane Greenwich Central (NY)
17 Thomas Madden Skyline (VA)
18 Jonathon Harper Phillipsburg (NJ)
19 Paul Gates W.T. Woodson (VA)
20 Mike Libruk Shaker (NY)
21 Ronnie Calkins Douglas Freeman (VA)
22 Christian Costello Don Bosco Prep (NJ)
23 Sam Hibbs Hatboro-Horsham (PA)
24 Michael Wegner Loyola Blakefield (MD)
25 Billy Bragg Christian Brothers (NJ) (NJ)
26 Brendan Shearn North Schuylkill (PA)

Boys 400H
1 Javarn Gallimore Jamaica College (JAM)
2 Tsegofatso Mathopa Uitsig (RSA)
3 Eric Futch Penn Wood (PA)
4 Ronald Levy St. Elizabeth Technical (JAM)
5 Jermaine Collier Trenton Central (NJ)
6 Brandon Benjamin St. Augustine (TRI)
7 George Flaviano Digital Harbor (MD)
8 Divontte Dennis Kingston College (JAM)
9 Kyle Robinson Jamaica College (JAM)
10 Kadesh Roberts Bay Shore (NY)
11 Jeremiah Obeng-Agyapong DeWitt Clinton (NY)
12 Orwell Maylor Wolmer's Boys (JAM)
13 Jermaine Smith Queens College (BAH)
14 Brandon Gregory North'n Valley Old Tappan (NJ)
15 Fabian McCausland Kingston College (JAM)
16 Brandon Hill Trenton Central (NJ)
17 Dondre Echols Potomac (MD)
18 Edward Wagner Xavier (NY)
19 Stefan Fennell Kingston College (JAM)
20 Evan Johnson Ewing (NJ)
21 Max Hairston Wissahickon (PA)
22 Aaron Willett Coatesville (PA)
23 Todd Townsend West Catholic (PA)
24 Chris Guerrero Governor Livingston (NJ)
25 Dario Scantlebury Queen's College (BAR)
26 Andre Hewitt Transit Tech (NY)
27 Marcus Williams Delsea Regional (NJ)

Boys High Jump
1 Christoff Bryan Wolmer's Boys (JAM)
2 Rashaan Jones South Lakes (VA)
3 Damar Robinson Calabar (JAM)
4 Ashani Wright Jamaica College (JAM)
5 David Hall Kingston College (JAM)
6 Nick Simmons J.R. Tucker (VA)
7 Errin Baynes Wheeling Park (WV)
8 Xaiver Mc Allister Newburgh Free (NY)
9 Jason Lewis Wolmer's Boys (JAM)
10 Ibn Short Milton Hershey (PA)
11 Robert Cardina Conestoga Valley (PA)
12 Hakiem Horton Trenton Central (NJ)
13 Kenyon Wright St. Benedict's Prep (NJ)
14 Xavier McIntosh Columbia (NJ)
15 derek dawson, Jr. Ridley (PA)
16 AJ Vance Egg Harbor Township (NJ)
17 Brandon Roberts Nansemond River (VA)
18 James Overby Phoebus (VA)
19 Brian Russell St. Joseph by the Sea (NY)
20 Dashawn Putman St. Peter's Prep (NJ)
21 Isaac Williams Willingboro (NJ)
22 Jalen Ramsey Norristown (PA)
23 Antwan Dickerson Pennsauken (NJ)
24 Mark Jackson Longwood (NY)
25 Andrew Brandt Marple Newtown (PA)
26 Jordan Carr Howard (MD)
27 Julian Coiner Linganore (MD)
28 Kemar Jones Queen's College (BAR)

Boys Pole Vault
1 Patrick Anderson Kane (PA)
2 Ryan Steinbugl Altoona Area (PA)
3 Chris Williams Strath Haven (PA)
4 Greg Gallagher Iona Prep (NY)
5 Tim Murphy New Fairfield (CT)
6 Austin Vegas East Forsyth (NC)
7 Jared Allison Dallastown (PA)
8 Michael Brunoforte St. Anthony's (NY)
9 Michael Jensen Appoquinimink (DE)
10 Alexandru Barker Conrad Weiser (PA)
11 Craig Hunter Robbinsville (NJ)
12 Xavier Boland Kingston College (JAM)
13 Dylan Parmly Fluvanna County (VA )
14 Mike Cyphers Lebanon (NH)
15 Brandon teribery Bradford (PA)
16 Corey Smith Central Bucks West (PA)
17 Sean Daugherty Lake Braddock (VA)
18 Eric Geider Northern Valley Regional (NJ)
19 Robert Mercer Crossland (MD)
20 Skylar Johnson Point Pleasant (NJ)
21 Logan Besougloff Langley (VA)
22 Austin Miller Herndon (VA)
23 Matt Urbano Iona Prep (NY)

Boys Long Jump
1 Clive Pullen Kingston College (JAM)
2 Tatenda Tsumba Eaglesvale (ZIM)
3 Keneil Grant Kingston College (JAM)
4 Alec Peabody Abington Friends (PA)
5 Cody Minnig Neshaminy (PA)
6 Anthony Averett Woodbury (NJ)
7 Gavin Gibson Jamaica College (JAM)
8 Tyrek Edwards Archbishop Ryan (PA)
9 Adoree Jackson Junipero Serra (CA)
10 Nicholas Phynn Jamaica College (JAM)
11 Christopher Crawford Western Branch (VA)
12 Jamal Williams Teaneck (NJ)
13 Richard Gatewood Roman Catholic (PA)
14 Adam Cummings Wolmer's Boys (JAM)
15 Ifeanyichukwu Otuonye Munro College (JAM)
16 Derrick Ingram Uniondale (NY)
17 Ian Miles Mount St. Joseph (MD)
18 Michael Francis, Jr Digital Harbor (MD)
19 Chris Armour Uniondale (NY)
20 Liam Vogt St. Joseph by the Sea (NY)
21 Charlie Kerr Lawrenceville School (NJ)
22 Khiry Twyman Girard College (PA)
23 Jabari Gray Queen's College (BAR)

Boys Triple Jump
1 Dume Dube Christian Brothers (ZIM)
2 Tawanda Washaya St. Johns (ZIM)
3 Imani Brown Reading (PA)
4 Fitzroy Dunkley Jamaica College (JAM)
5 Thomas Johnson White Plains (NY)
6 Jarred Posey William Penn (PA)
7 Wellington Zaza Strath Haven (PA)
8 Carlington Benjamin Kingston College (JAM)
9 George Freiberger Westchester CDS (NC)
10 John Landis Father Judge (PA)
11 Anaquan Peterson Lakeland (VA)
12 Justin LIttle Westfield (VA)
13 Owen Smith Calabar (JAM)
14 Raphael Jordan Queen's College (BAR)
15 Chris Rogers Manchester (VA)
16 Cody Israel Chaminade (NY)
17 Aaron Worrell Woodside (VA)
18 Ryan North Southern Regional (NJ)
19 Demetrius Hazly-Ward Westlake (MD)
20 Mark Cohen Cardinal Hayes (NY)
21 Racheed Davis Ocean Lakes (VA)
22 Jonathan Pitt South Brunswick (NJ)
23 Harley Lacroix Cheltenham (PA)

Boys Shot
1 Braheme Days Jr. Bridgeton (NJ)
2 Ashinia Miller Calabar (JAM)
3 Christopher Staton Franklin Township (NJ)
4 Kyle Felpel Cocalico (PA)
5 Emmanuel Onyia Munro College (JAM)
6 Praduman Singh Upper Darby (PA)
7 Dontaye Rivera Pleasantville (NJ)
8 Kofi Yamoah Egg Harbor Township (NJ)
9 Chadrick Dacosta Kingston College (JAM)
10 Tevin Kirby Hatboro-Horsham (PA)
11 Mark Ramsey John F. Kennedy (NJ)
12 Will Pope Iona Prep (NY)
13 John Lowery Boonsboro (MD)
14 Travis Gallardo Bayonne (NJ)
15 Ian McGinnis Father Judge (PA)
16 Chris Cook Lawrenceville School (NJ)
17 Shaquelle Lewis Jamaica College (JAM)
18 Curtis Fitzpatrick Egg Harbor Township (NJ)
19 Matt Koh River Dell Regional (NJ)
20 Nadim Elhage Winston Churchill (MD)

Boys Discus Throw
1 Sam Mattis East Brunswick (NJ)
2 Kyle Long Hempfield (PA)
3 Fedrick Dacres Calabar (JAM)
4 Rudy Winkler Averill Park (NY)
5 Dominik Kosar St. Joseph Collegiate (NY)
6 Chaz Wilks Cardinal O'Hara (PA)
7 A.J.Wolf Hackley School (NY)
8 Ryan Hart Downingtown East (PA)
9 Jevaughn Shaw Munro College (JAM)
10 James Plummer Egg Harbor Township (NJ)
11 Bryan Pearson Bangor (PA)
12 Julian Pinnix-Odrick Montclair (NJ)
13 Josh Awotunde Delsea Regional (NJ)
14 Sam Cherney Ithaca (NY)
15 Noah White Jericho (NY)
16 Andrew Trumbetti Northern Valley Regional (NJ)
17 Cole Stout Atlee (VA)
18 Evan Arnott Schuylkill Valley (PA)
19 Jong Min Youn North'n Valley Old Tappan (NJ)
20 Andrew Romeo Bangor (PA)

Boys Javelin
1 Billy Stanley South Park (PA)
2 Michael S. Shuey Johnsonburg (PA)
3 Stephen Burk Parsippany (NJ)
4 David Reinhardt Bradford (PA)
5 Jonathan Strauss Lehighton Area (PA)
6 Rajae Gayle Munro College (JAM)
7 Blake Rankin Bloomsburg (PA)
8 Chris Mirabelli Holy Cross (NJ)
9 Bobby Smutsky Northern (PA)
10 Perry Hopkins Unionville (PA)
11 Cole Proffitt Manheim Central (PA)
12 Anthony Seidel Hasbrouck Heights (NJ)
13 Rolando Reid Munro College (JAM)
14 Tommy Myers Coventry (CT)
15 Brandon McCleese Cherokee (NJ)
16 Madison Miller Wilson (PA)
17 Harry Sullivan Ramapo (NJ)
18 Chris Connors Hasbrouck Heights (NJ)
19 Andrew Scanlan Spring-Ford (PA)
20 Curtis Thompson Florence Township (NJ)
21 John Olson Upper Perkiomen (PA)

Girls 4x800
AA Holmwood Tech (JAM)
AB Bronxville (NY)
AC Notre Dame Academy (PA)
AD Suffern (NY)
AE Archbishop Spalding (MD)
AF Voorhees (NJ)
AG St. Catherine's (VA)
AH St. John Villa Academy (NY)
AI Metuchen (NJ)
AJ Germantown Friends (PA)
AK Western Tech (MD)
AL Haddonfield Memorial (NJ)
AM Great Valley (PA)
AN Rumson-Fair Haven (NJ )
AO St. Dominic Academy (NJ)
AP Pottsville Area (PA)
AQ Villa Maria Academy (PA)
BA Strath Haven (PA)
BB Holy Names (NY)
BC Spalding (JAM)
BD Henderson (PA)
BE Nanuet (NY)
BF Northern Highlands (NJ)
BG Benjamin Banneker (NY)
BH Morris Hills (NJ)
BI Pope John XXIII (NJ)
BJ Westwood (MA)
BK Friends Academy (NY)
BL Cornwall (NY)
BM Summit (NJ)
BN St. Basil Academy (PA)
BO Ursuline School (NY)
BP T.C. Roberson (NC)
BQ Thomas Stone (MD)
BR Eastport South Manor (NY)
CA Edwin Allen (JAM)
CB Port Richmond (NY)
CC Green Hope (NC)
CD West Springfield (VA)
CE Downingtown East (PA)
CF Garnet Valley (PA)
CG Pennsbury (PA)
CH Central Bucks South (PA)
CI Northwest (MD)
CJ Bethesda-Chevy Chase (MD)
CK Colonie Central (NY)
CL Council Rock North (PA)
CM Colonial Forge (VA)
CN North Penn (PA)
CO Cardinal O'Hara (PA)
CP Shenendehowa (NY)
CQ Hunterdon Central (NJ)
CR Randolph (NJ)
DA Fayetteville-Manlius (NY)
DB Cosby (VA)
DC West Potomac (VA)
DD Columbia (NJ)
DE Lake Braddock (VA)
DF Pennridge (PA)
DG Methacton (PA)
DH St. Anthony's (NY)
DI W.W. Plainsboro North (NJ)
DJ Northport (NY)
DK Massapequa (NY)
DL Washington-Lee (VA)
DM Westwood (NJ)
DN Hereford (MD)
DO Ridge (NJ)
DP Cherokee (NJ)
DQ Monroe-Woodbury (NY)
DR Padua Academy (DE)

Girls Distance Medley
A North Shore (NY)
B Tatnall (DE)
C Saratoga Springs (NY)
D Red Bank Catholic (NJ)
E Lenape (NJ)
F Mount St. Dominic (NJ)
G Sachem East (NY)
H West Morris Mendham (NJ)
I Ridgewood (NJ)
J Bernards (NJ)
K North Hills (PA)
L Pearl River (NY)
M Southern Regional (NJ)
N Warwick Valley (NY)
O Notre Dame (NY)
P Oakton (VA)
Q Benjamin Cardozo (NY)

Girls Mile
1 Angel Piccirillo Homer Center (PA)
2 Mary Cain Bronxville (NY)
4 Ajee' Wilson Neptune (NJ)
5 Kelsey Margey Friends Academy (NY)
6 Katie Fortner Cave Spring (VA)
7 Carolyn Bethel Hidden Valley (VA)
8 Maria Seykora Notre Dame Academy (PA)
9 Samantha George Millbrook (NC)
10 Kennedy Weisner Elk County (PA)
11 Kimberley Ficenec Mountain View (VA)
12 Audrey Batzel Ocean Lakes (VA)
13 Jackie Choucair Hockaday School (TX)
14 Sarah Gillespie Northwest Catholic (CT)
15 Caroline Alcorta West Springfield (VA)
16 Sara Sargent Pennsbury (PA)
17 Cayla Del Piano South Brunswick (NJ)

Girls 3000
1 Sophie Chase Lake Braddock (VA)
2 Megan Lacy Cherokee (NJ)
3 Hannah Christen Lake Braddock (VA)
4 Colette Richter Mountain Lakes (NJ)
5 Jaimie Phelan St. Mary's (ONT)
6 Caroline Kellner W.W. Plainsboro South (NJ)
7 Amanda Rickert Wilmington Charter (DE)
8 Meghan McGovern North Penn (PA)
9 Tori Gerlach Pennridge (PA)
10 Dina Iacone Washington Township (NJ)
11 Margaret Drazba St. Marys (WV)
12 Gianna Frontera Newburgh Free (NY)
13 Caitlin Bungo Sewickley (PA)
14 Allie Klimkiewicz Oakton (VA)
15 Catherine Maloy Holy Names (NY)
16 Hannah Oneda Winters Mill (MD)
17 Elizabeth Caldwell North Shore (NY)
18 Jessica Donohue North Shore (NY)
19 Eliza Dekker Durham (NC)
20 Holly Biscof Bishop Eustace Prep (NJ)
21 Isabel Amend Washington-Lee (VA)
22 Amy Darlington Liberty (PA)
23 Kate Zendell Suffern (NY)
24 Katie Treichel Saratoga Springs (NY)
25 Nicole Park Ocean Lakes (VA)
26 Regan Rome Dallas (PA)

Girls 400H
1 Adriana Brown St. Elizabeth Technical (JAM)
2 Alexis Franklin Old Mill (MD)
3 Autumn Franklin McDonogh School (MD)
4 Jessica Gelibert Bay Shore (NY)
5 Vamonie Boddie Phoebus (VA)
6 Kiah Seymour Archbishop John Carroll (DC)
7 Kernesha Spann St. Francois Girls (TRI)
8 Jennifer Esposito Mansfield (MA)
9 Racquel Moses Milford Mill (MD)
10 Tanaya Yarde Mount Vernon (NY)
11 Brittney Adams DeWitt Clinton (NY)
12 Christina Zelenoy Monroe-Woodbury (NY)
13 Gwen Shaw Wootton (MD)
14 Stey'ce McNeil Winslow (NJ)
15 Chistine London Howard (MD)
16 Taylor McDonald Nordonia (OH)
17 Alexis Murry Lackey (MD)
18 Ashley Woodards Delsea Regional (NJ)
19 Helena Leyrer Buena Regional (NJ)
19 Alvonna Blakney West Mecklenburg (NC)
21 Sylvia Deppen Wootton (MD)
22 Latazah Coleman Appoquinimink (DE)
23 Kayla Coley Cheltenham (PA)
24 Chantel Ray Hampton (VA)
25 Marilyn Allen W.W. Plainsboro North (NJ)
26 Heather Smith Great Bridge (VA)
27 Tichina Rhodes Swenson Arts & Tech (PA)

Girls High Jump
1 Kimberly Williamson Edwin Allen (JAM)
2 Shanice Hall Wolmer's Girls (JAM)
3 Maddie Morrow Hoover (OH)
4 Krista-Gay Taylor Alpha Academy (JAM)
5 Megan McCloskey Germantown Academy (PA)
6 Hannah Stone Catoctin (MD)
7 Brianna Hayes Matoaca (VA)
8 Kyaira Wright Harmon Franklin Township (NJ)
9 Noel Jancewicz Robbinsville (NJ)
10 Nakita Gray Friendly (MD)
11 Taylor Morgan Upper Dublin (PA)
12 Brionna Singleton Essex County VoTech (NJ)
13 Megan Kirschling West Deptford (NJ)
14 Hansen Sashane Herbert Morrison (JAM)
15 Emily Godwin Buckhannon-Upshur (WV)
16 Erika Hurd Manchester Valley (MD)
17 Kelly Clifford Douglas MacArthur (NY)
18 Cyre Virgo Fleetwood (PA)
19 Christina Solomon Bishop McNamara (MD)
20 Elly Wardle Toms River South (NJ)

Girls Pole Vault
1 Larisa Debich Hempfield Area (PA)
2 Chelsea Vaughan Southern Regional (NJ)
3 Kristen Lee Wakefield (NC)
4 Hannah Meador Fluvanna County (VA )
5 Emma King Oakdale (MD)
6 Virginia LaMacchia Central Columbia (PA)
7 Kara Snyder Colonie Central (NY)
8 Felecia Majors South County (VA)
9 Malena Sabatino Hillsborough (NJ)
10 Amanda Benninghoff Council Rock South (PA)
11 Emily Shipley Hillsborough (NJ)
12 Maddesen Weekes Shenendehowa (NY)
13 Kennedy Shank Northern (PA)
14 Rayna Yvars Green Hope (NC)
15 Grace Giampietro Villa Maria Academy (PA)
16 Lauren O'Connell Newtown (CT)
17 Lexi Masterson Hempfield Area (PA)
18 Maggie Rampolla Maryvale Prep (MD)
19 Olivia Loy Cedar Cliff (PA)
20 Lexie Schachne Staples (CT)
21 Erin Knabe Voorhees (NJ)

Girls Long Jump
1 Sha'Keela Saunders Nansemond River (VA)
2 Chanice Porter Manchester (JAM)
3 Danielle Gibson St. Augustine's (BAH)
4 Dennisha Frazier Dunbar (DC)
5 Alexis Faulknor Junipero Serra (CA)
6 Shamia Lassiter Western Branch (VA)
7 Traci Hicks Long Beach Poly (CA)
8 Keturah Orji Mount Olive (NJ)
9 Opal James St. Elizabeth Technical (JAM)
10 Jordan Matthews Abington (PA)
11 Octivia Booker Hodgson Vo-Tech (DE)
12 Janel Francis O'Connell Copiague (NY)
13 mobolaji Adeokun DuVal (MD)
14 Cidae'a Woods Winslow (NJ)
15 Jessicca Noble The Queen's School (JAM)
16 Tatiana Wolfe Alpha Academy (JAM)
17 Ariana Washington Long Beach Poly (CA)
18 Danielle Hale South Lakes (VA)
19 Sara Ronde Northport (NY)
20 Amani Newsmith Swenson Arts & Tech (PA)
21 Kimberly Golding Alpha Academy (JAM)

Girls Triple Jump
1 Shardia Lawrence Vere Technical (JAM)
2 Bryanna Grant Cranford (NJ)
3 Melodee Riley Riverhead (NY)
4 Molly Shapiro Emma Willard (NY)
5 Carina Peter Herndon (VA)
6 Adefunke Sonaike Montgomery Township (NJ)
7 Antonique Butler St. Augustine's (BAH)
8 Anna Williams Thomas Edison (VA)
9 Mollie Gribbin South Burlington (VT)
10 Jessica Caldwell McDonogh School (MD)
11 Tiffany Ellick Western Branch (VA)
12 Brielyn Rogers Bishop McNamara (MD)
13 Shenelle Mckay Alpha Academy (JAM)
14 Iana Amsterdam Essex County VoTech (NJ)
15 Diamond Hodge Girls' (PA)
16 Shaya Wilkerson Lenape (NJ)
17 Shedya Khodeai Hayfield (VA)
18 Paige Lumley Richland (PA)
19 Olivia Jebb Cornwall (NY)
20 Cidni Ford Wakefield (NC)
21 Sydney Hausman Brearley (NY)

Girls Shot Put
1 Theresa Picciallo Immaculate Heart (NJ)
2 Antonella Taylor Bowie (MD)
3 Alexus Scott Eleanor Roosevelt (MD)
4 Rachel Fatherly Williamsport (PA)
5 Chioma Onyekwere Robinson (VA)
6 Adaora Nwodili Longwood (NY)
7 Briyah Brown New Rochelle (NY)
8 Andrea McKenna St. John Vianney (NJ)
9 Isabella Stuopis Souhegan (NH)
10 Urina Harrell Junipero Serra (CA)
11 Alexis Kennedy Millville (NJ)
12 Julie Kerber Lakewood (NJ)
13 Lisbeth Lopez Randolph (NJ)
14 Carrie Wasdyke Jefferson Township (NJ)
15 Mariame Fadiga W.W. Plainsboro South (NJ)
16 Kadijah Doughty Cape Henlopen (DE)
17 Zakiya Rashid Nansemond River (VA)
18 Tara Belinsky Manhasset (NY)
19 Allison Wethey Bayard Rustin (PA)
20 Taylor Martin Hackensack (NJ)
21 Sarah Talmadge Mount St. Dominic (NJ)

Girls Discus Throw
1 Tara-Sue Barnett Edwin Allen (JAM)
2 Danniel Thomas Edwin Allen (JAM)
3 Sasha-Gaye Marston Edwin Allen (JAM)
4 Fayon Gonzales St. Jago (JAM)
5 Devene Brown St. Hugh's (JAM)
6 Jess Woodard Cherokee (NJ)
7 Gleneve grange Holmwood Tech (JAM)
8 Tamara Ovejera Gov. Johnson (MD)
9 Mackenzie Leigh Buckhannon-Upshur (WV)
10 Venique Harris St. Andrew Girls (JAM)
11 Ashli Weems Millville (NJ)
12 Ashleigh Stallings Maryvale Prep (MD)
13 Jordan Collins Bayport-Blue Point (NY)
14 Jennifer Slagus North Pocono (PA)
15 Kylie Siemanowicz Manchester Township (NJ)
16 Sarah Fairbanks Elizabethtown Area (PA)
17 Mary Newell Villa Joseph Marie (PA)
18 Taylor Hojnacki Central Bucks South (PA)
19 Carter Green North Schuylkill (PA)
20 Kimberly Alfaro Toms River South (NJ)

Girls Javelin Throw
1 Christine Streisel Tamaqua (PA)
2 Megan Glasmann Park City (UT)
3 Shaunteriah Douglas Garfield (NJ)
4 Olivia Hassler Parkland (PA)
5 Maria Jimmenez Vineland (NJ)
6 Kelsey Carlsen Northeast Bradford (PA)
7 Katie Johnston Haddonfield Memorial (NJ)
8 Sarah Firestone Mercersburg Academy (PA)
9 Chrissy Rickert Hempfield (PA)
10 Alejandra Willequer Cumberland Valley (PA)
11 Jeanne Berry Delsea Regional (NJ)
12 Ellie Gravitte Ridgefield (CT)
13 Kelsey Hay Palmerton (PA)
14 Valarie Orth Arthur P. Schalick (NJ)
15 Lisa Sesink-Clee Holy Angels (NJ)
16 Solveig Loeken Randolph (NJ)
17 Adriana Vukmanic Bishop McDevitt (PA)
18 Bridget Coffey North Penn (PA)
19 Kelly Yanucil Bordentown (NJ)
20 Jessica Helmstetter Raritan (NJ)